Jasonův Balíček – výherce turnaje v Clash Royale

V minulém článku jsem zmínil, že další příspěvek už nebude o balíčkách. Jejda. Každopádně tohle prostě musím napsat, jelikož výkon který hráč Jason předvedl byl naprosto dominantní a neprohrál za turnaj jedinou hru. Ty kteří turnaj propásli, tak se hrál včera (16.04.2016) v Helsinkách. Byl to první turnaj, který se hrál na jednom místě. Nechci používat spojení LAN turnaj, protože tomu taky nebylo, ale snad se chápeme. Za výhru si odnesl 10.000€. Pokud máte zájem se podívat, tak můžete níže ve článku.

Jackson Clash Royale

Balíček

Clash Royale deck jason

Teď ale k samotnému balíčku. Zajímavostí je, že obsahuje jen obyčejné a vzácné karty a tak je toto vítězství trochu i výsměchem hráčům, kteří investovali do hry tisíce dolarů na vylepšení epic karet. Základem balíčku je Giant, kterého na vyšších levelech nevidíme tak moc. Při tom je levnější než Golem, nebo P.E.K.K.A a až tak se od nich neliší. Za ušetřený elixír pak není problém zformovat silnější útok. Například Jason používá Giant s Hog Riderem. Giant zastává pozici živého štítu a nechá Hog Ridera, aby beztrestně ničil nepřátelskou věž. Krom toho má ještě barbary a minion hordu, které jsou výborné jak na obranu, tak na útok. Jak Giant tak Hog Rider mají problémy s Infernem a proto Jason dával malé jednotky dopředu a Gianta a Hoga obklopil jednotkama, aby si poradili s Infernem dřív, než stihne zabít jeho dvojici. No a aby toho nebylo málo, tak má ještě Elixír Collector, což je asi nejnepříjemnější karta tohohle balíčku. Když přijde fáze hry, kdy získáváte dvojnásobek elixíru a do toho ještě ten od kolektoru, tak můžete sázet všechny jednotky za Gianta a Hog Ridera a nepřítel už nestihne reagovat.

Video

Finále samotné začíná cca ve 3:29:00. Ale Jason hraje více her, tak je můžete zkouknout. I další balíčky jsou rozhodně zajímavé a hlavně uvidíte, jak si s nimi poradí.

Co na tenhle balíček říkáte? Jednoduchý a přesto takhle porazil nejlepší hráče světa. Určitě stojí za vyzkoušení.

Komentářů
  1. Wotkar
    • admin
  2. Tvojemama

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sdílení